Virtuální operátor LAMA mobile Zde naleznete informace o značce LAMA mobile společnosti DIGI CZ, skupině LAMA ENERGY GROUP a knihovnu vydaných tiskových zpráv.

O LAMA mobile

LAMA mobile je obchodní značka společnosti DIGI CZ, která přináší levné volání českým domácnostem i firmám, a to jako plnohodnotný virtuální operátor, který veškeré služby pro zákazníka provozuje samostatně. Značka LAMA mobile je silně orientovaná na zákazníky a jejich potřeby. O své férovosti klienty neustále přesvědčuje nabídkou produktů a otevřeným přístupem bez skrytých poplatků a triků.

LAMA mobile nabízí:

  • výhodné tarify bez závazků,
  • volání s vteřinovou tarifikací,
  • minutu hovoru již od 1 Kč,
  • tarify bez skrytých poplatků nebodrobných poznámek pod čarou.

O skupině LAMA ENERGY GROUP

Virtuální operátor LAMA mobile provozovaný společností DIGI CZ je součástí české investiční skupiny LAMA ENERGY GROUP. Ta jako jediná po roce 1989 začala úspěšně těžit ropu a plyn z nových ložisek na jižní Moravě, která sama objevila.

Skupina zahrnuje šest klíčových firem, z nichž nejvýznamnější jsou LAMA ENERGY, která prodává plyn a elektřinu, LAMA GAS & OIL, která těží plyn a ropu na jižní Moravě, a Teplárna Otrokovice.

Kromě podnikatelských aktivit na území České a Slovenské republiky LAMA ENERGY GROUP úspěšně realizuje od roku 2011 i své podnikatelské záměry v oblasti obchodu, úpravy i těžby ropy v Kanadě prostřednictvím PETROLAMA ENERGY CANADA, která zde v září 2013 spustila nový ropný terminál.

 

Tiskové zprávy

LAMA mobile nově nabízí neomezené volání, SMS a 1 GB dat za 299 Kč Společnost DIGI CZ, provozovatel mobilního operátora LAMA mobile, připravila pro své zákazníky v předvánočním čase další mimořádnou nabídku. Tarif s neomezeným voláním do všech sítí v ČR, neomezenými SMS a 1 GB dat LAMA mobile nově nabízí za 299 Kč. Podmínkou pro toto cenové zvýhodnění je, že si zákazníci do dvou měsíců pořídí satelitní Novou DIGI TV nebo internetovou televizi DIGI2GO.

  „Výhodný tarif je určen pro každého. Naše nabídka platí jak pro nové, tak pro naše stávající zákazníky. Noví zákazníci jej mohou využívat po dobu dvou měsíců, a když si během této doby pořídí satelitní DIGI TV nebo internetovou DIGI2GO, zvýhodněný tarif jim zůstane po celou dobu 24měsíčního závazku. V oblasti neomezených mobilních tarifů pro […]

Přečíst

Na Valentýna můžete s LAMA mobile volat zcela zdarma Virtuální mobilní operátor LAMA mobile přináší svým zákazníkům volání zdarma po celý den. Svátek zamilovaných tak mohou strávit v neomezeném kontaktu se svými blízkými.

Zákazníci LAMA mobile mohou volat během neděle 14. února zcela zdarma do všech mobilních sítí i pevných linek v České republice. Tato akce je určena zákazníkům, kteří využívají tarify SPOŘIVÁ LAMA a CHYTRÁ LAMA se závazkem i bez. Akce se nevztahuje pouze na placené barevné linky a zahraniční hovory. „Valentýn se pomalu stává tradicí i v Evropě. […]

Přečíst

Vypovídejte se neomezeně s LAMA mobile za 479 Kč měsíčně Virtuální mobilní operátor LAMA mobile mění od 3. 11. 2015 podmínky u svého neomezeného tarifu Upovídaná lama. Pro nové zákazníky od tohoto data nabízí neomezené volání do všech sítí za 479 Kč měsíčně s podmínkou závazku na dva roky. Zákazníci mají nadále možnost zvolit si neomezené volání bez závazku, potom platí původní cena 599 Kč měsíčně. „Můžeme nabídnout výrazně lepší cenové podmínky, pokud je vztah se zákazníkem dlouhodobý,“ upozorňuje generální ředitel LAMA mobile Marek Fabian.

LAMA mobile prudce zlevňuje svůj neomezený tarif UPOVÍDANÁ LAMA, a to o 20 procent. Podmínkou je nově smlouva na dobu určitou dva roky. Neomezené telefonáty do všech sítí v ČR tak stojí 479 Kč měsíčně. Vedle toho zůstává možnost neomezeného tarifu bez závazku za dosavadní cenu 599 Kč měsíčně. „Tarify s neomezeným voláním patří obecně mezi nejpopulárnější, […]

Přečíst

LAMA mobile nabízí svým klientům data za polovinu Virtuální mobilní operátor LAMA mobile přichystal pro své klienty výhodnou podzimní akci. Datové balíčky nyní nabízí po dobu šesti měsíců za poloviční cenu.

Pro klienty, kteří ještě nevyužívají internet v mobilu, připravila LAMA mobile podzimní datovou akci. Pokud si objednají 1 GB balíček do konce srpna, prvních šest měsíců za něj zaplatí jen polovinu, tedy z původních 399,- Kč za měsíc pouze 199,- Kč. Akce platí pro stávající klienty LAMA mobile s tarify SPOŘIVÁ LAMA, FÉROVÁ LAMA a LAMÍ RODINKA. „Někteří […]

Přečíst

LAMA mobile daruje víkendové volání zdarma Virtuální mobilní operátor LAMA mobile daruje svým zákazníkům celé dva dny volání zdarma. Toto prázdninové zpestření mohou využít během posledního červencového víkendu.

LAMA mobile si tentokrát připravila pro své zákazníky skutečně velkorysý dárek.  Celý následující víkend 25. a 26. 7. mohou všichni uživatelé tarifů SPOŘIVÁ LAMA, CHYTRÁ LAMA a LAMÍ RODINKA provolat, a to úplně zdarma. Akce probíhá v rámci celé České republiky a týká se volání do všech sítí. LAMA mobile chce takto přispět k letní pohodě svých klientů. „Doposud […]

Přečíst