Přenos čísla

Chcete volat levněji než u svého stávajícího operátora, zachovat si své telefonní číslo a jako bonus získat slevu 2.000 Kč na naše služby? Přechod k LAMA mobile je snadný a bez jediného poplatku.

Nechte nám na sebe kontakt. Zavoláme vám a společně vybereme tarif, který vám bude vyhovovat nejvíce.

PŘEJÍT MŮŽETE JEDNODUŠE I ONLINE

Vyberte si svůj tarifStáhněte si výpovědní formulářNastavte si datum přenosu

Prohlédnout tarify

  • Zjistěte, o kolik můžete volat levněji.
  • Pokud si chcete nechat své číslo, zvolte možnost Přenést číslo.

Vyberte operátora, kterého opustíte:

O2

T-mobile

Vodafone

Jiný operátor

Prohlédnout tarify

  • Při výpovědi u stávajícího operátora dostanete číslo výpovědi opouštějícího operátora, tzv. ČVOP. Ten zadejte při objednávce v Samoobsluze a zvolte si datum přenosu.
  • Jestli ČVOP ještě nemáte, vyplňte ho později na této stránce. Při potvrzení vaší objednávky vám pošleme e-mail s přihlašovacími údaji, případně ho můžete zadat prostřednictvím Zákaznické linky .

JAK ZÍSKAT BONUS 2.000 KORUN?

Bonus ve výši 2 000 Kč ve formě slevy na naše služby má možnost získat každý, kdo si k nám převede své telefonní číslo. Po dobu 34 měsíců můžete využívat každý měsíc slevu 60 Kč na Vyúčtování. Nárok na slevu získáte úhradou předchozí faktury v době její splatnosti. V následující faktuře, jejíž výše bude minimálně 199 Kč vám pak automaticky odečteme z celkové částky 60 Kč. Nabídka je platná pro čísla přenesená od 24. 9. 2014 až do odvolání.

PROČ PŘEJÍT K NÁM?

Nová SIM karta
až domů zdarma

Přejít k nám nic nestojí. U LAMA mobile se nesetkáte s žádnými vstupními poplatky. Nemáme ani poplatek za vydání SIM karty pro nové zákazníky. Nová karta s vybraným tarifem vám přijde zdarma domů a můžete hned využívat levnější volání. Zdarma také převedeme vaše stávající číslo k nám.

Účtování hovorů po vteřinách
už od začátku

S LAMA mobile si můžete být jisti, že zaplatíte jen za to, co provoláte. Účtování 1+1 u nás znamená, že platíte jen za vteřiny. A to už hned od té první. Ušetříte tak dalších až 30 %, protože více než 70 % hovorů netrvá déle než minutu. Dejte sbohem svému operátorovi, který vám účtuje každou započatou půlminutu nebo minutu!

Více svobody s tarify bez závazku

Nevíte, co bude zítra? Jako virtuální operátor nabízíme levné mobilní volání a naše výhodné tarify jsou bez závazku! Naše nabídka tak musí být stále výhodná a musíme vám poskytovat skvělé služby k vaší spokojenosti. Nenechte se vázat smlouvou na rok nebo dva, přejděte se svým telefonním číslem ještě dnes.

Už žádné papírování,
stačí jen pár kliknutí

V LAMA mobile vás nebudeme zatěžovat zbytečnou administrativou. Veškeré změny stejně jako výběr a objednání tarifu můžete provést sami pomocí naší Samoobsluhy online. Ke všemu stačí jen několik kliknutí, nebo nám můžete zavolat. Pokud byste přeci jen upřednostňovali osobní setkání, jsme vám k dispozici ve více než 120 partnerských prodejnách.

Čím víc voláte,
tím méně vás to bude stát

Nejlevnější volání do všech sítí získáte s naším tarifem FÉROVÁ LAMA. Čím více budete volat, tím méně zaplatíte. Minuta hovoru vás tak může vyjít na pouhou 1 korunu. Množstevní slevy bývají běžné, tak proč ji nevyužít i při volání?

K výhodnému volání levnější
elektřina a plyn

LAMA mobile je součástí české skupiny LAMA ENERGY GROUP, která na trhu úspěšně působí už od roku 1991. S námi nejen levněji voláte, ale také topíte a svítíte. Připravili jsme speciální bonus 2.000 korun pro zákazníky, kteří se rozhodli také pro úsporu na energiích a odebírají od nás i plyn nebo elektřinu.