6 výhod pro vás Nebojíme se srovnání s jinými mobilními operátory v ČR. Seznamte se s šesti důvody, proč LAMA mobile předčí konkurenci.

Číslo převedeme k nám
zcela zdarma

Chcete si nechat své telefonní číslo, ale volat levněji? Přejít k nám nic nestojí. Navíc vám dáme bonus 2000 Kč ve formě slevy na naše služby. Vyberte si tarif, který vám vyhovuje a zdarma si přeneste číslo k nám. U LAMA mobile se nesetkáte s žádnými vstupními poplatky. Nemáme ani poplatek za vydání SIM karty pro nové zákazníky. Nová karta s vybraným tarifem vám přijde domů a můžete hned využívat levnější volání.

Začít vybráním tarifu

Čím víc voláte,
tím méně vás to bude stát

Nejlevnější volání do všech sítí získáte s naším tarifem FÉROVÁ LAMA. Čím více budete volat, tím méně zaplatíte. Minuta hovoru vás tak může vyjít na pouhou 1 korunu. Množstevní slevy bývají běžné, tak proč ji nevyužít i při volání?

Více o tarifu FÉROVÁ LAMA

K výhodnému volání levnější
elektřina a plyn

Virtuální operátor LAMA mobile společnosti DIGI CZ je součástí české skupiny LAMA ENERGY GROUP, která na trhu úspěšně působí už od roku 1991. S námi nejen levněji voláte, ale také topíte a svítíte. Připravili jsme speciální bonus 2.000 korun pro zákazníky, kteří se rozhodli také pro úsporu na energiích a odebírají od nás i plyn nebo elektřinu.

Získat bonus

Účtování hovorů po vteřinách
už od začátku

S LAMA mobile si můžete být jisti, že zaplatíte jen za to, co provoláte. Účtování 1+1 u nás znamená, že platíte jen za vteřiny. A to už hned od té první. Ušetříte tak dalších až 30 %, protože více než 70 % hovorů netrvá déle než minutu. Dejte sbohem svému operátorovi, který vám účtuje každou započatou půlminutu nebo minutu!

Prohlédnout tarify

Více svobody
s tarify bez závazku

Nevíte, co bude zítra? Jako virtuální operátor nabízíme levné mobilní volání a naše výhodné tarify jsou bez závazku! Naše nabídka tak musí být stále výhodná a musíme vám poskytovat skvělé služby k vaší spokojenosti. Nenechte se vázat smlouvou na rok nebo dva, přejděte se svým telefonním číslem ještě dnes.

Jak přenést číslo k LAMĚ

Už žádné papírování,
stačí jen pár kliknutí

V LAMA mobile vás nebudeme zatěžovat zbytečnou administrativou. Veškeré změny stejně jako výběr a objednání tarifu můžete provést sami pomocí naší Samoobsluhy online. Ke všemu stačí jen několik kliknutí, nebo nám můžete zavolat. Pokud byste přeci jen upřednostňovali osobní setkání, jsme vám k dispozici ve více než 120 partnerských prodejnách.

Začít vybráním tarifu